Komunikat Prasowy

Udostępnij

ALPINE A110 W KOLORACH MIAMI

• Podczas pierwszego Grand Prix Formuły 1 w Miami, Alpine zaprezentuje Alpine A110 z ekskluzywnym pakietem South Beach Colorway. • Zarezerwowany dla 2 wersji kolorystycznych nadwozia Alpine A110: Bleu Azur i Rose Bruyère pakiet ten został opracowany specjalnie na tę okazję i zawiera kilka wyjątkowych elementów zewnętrznych i wewnętrznych. • W ramach programu Atelier Alpine dostępna jest cała gama innych, historycznych odcieni nadwozia i opcji: rodzajów felg, kolorów zacisków hamulcowych i felg. • Alpine A110 z tym opcjonalnym pakietem dostępne będzie od lata 2022 r., rezerwacji można dokonać za pośrednictwem aplikacji Alpine.

EKSKLUZYWNY PAKIET W KOLORACH MIAMI


Po raz pierwszy Alpine A110 pojawi się na Florydzie podczas pierwszego Grand Prix F1 w Miami. Podczas tej premiery, w tym wyjątkowym miejscu Alpine A110 zaprezentuje się w unikalnym zestawie kolorów.


Zainspirowany neonowymi światłami Ocean Drive, budynkami w stylu art deco z widokiem na Miami, kolorowymi zachodami słońca i tętniącą życiem sceną muzyczną miasta, Alpine A110 South Beach Colorway będzie dostępny w dwóch odcieniach: niebieskim lub różowym. Podkreślony białymi 18-calowymi kołami Sérac, ten ekskluzywny pakiet wyróżnia się wyjątkowymi motywami, znajdującymi się również we wnętrzu: np. dywaniki podłogowe "South Beach" haftowane w kolorach nadwozia. Niebieskie i różowe elementy ozdabiają A110 zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. Jasnoszare przeszycia tapicerki siedzeń oraz skórzanego obicia konsoli środkowej współgrają z kolorami deski rozdzielczej.


SZEROKA GAMA OPCJI PERSONALIZACJI Z „ATELIER ALPINE”


South Beach Colorway idealnie pasuje do tożsamości Alpine, a odcienie Bleu Azur i Rose Bruyère to dwa historyczne kolory marki. Przekształcono tę edycję o wyglądzie retro w wyjątkową współczesną ikonę, stworzoną tak, aby można było cieszyć się każdym zakrętem drogi. Te dwa odcienie wywodzą się z kolorów udostępnionych przez program personalizacji Atelier Alpine. Paleta składająca się z 20 kolorów nadwozia inspirowana jest słynnymi kolorami składającymi się na dziedzictwo marki. Atelier Alpine oferuje również wiele dodatkowych opcji personalizacji: dzięki różnym wykończeniom obręczy, kolorów zacisków hamulcowych każda Alpine A110 może być tak wyjątkowa, jak jej właściciel.

Dostępny wyłącznie w wersji A110 opcjonalny pakiet South Beach zostanie włączony do katalogu produktów Alpine od lata 2022 roku.

Rezerwacja jest możliwa za pośrednictwem aplikacji Alpine od 3 maja, do momentu otwarcia zamówień tego lata.


Galeria

Filmy

Pliki do pobrania

Pozostań w kontakcie

Śledź nas w mediach społecznościowych

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies