Komunikat Prasowy

Udostępnij

RENAULT KANGOO ZWYCIĘZCĄ W KATEGORII MINIVAN PLEBISCYTU AUTO LIDER 2023

Najnowsze Renault Kangoo zostało zwycięzcą w kategorii Minivan w 21. edycji plebiscytu Auto Lider.

Zakończyła się 21. edycja plebiscytu Auto Lider 2023, w której uczestnicy oddali ponad 100 tysięcy głosów, wybierając samochody w 14 kategoriach. Renault Kangoo zostało zwycięzcą kategorii Minivan, w której oddano 7173 głosy. Plebiscyt Auto Lider jest organizowany przez redakcję tygodnika „Motor”, miesięcznika „Auto Moto” i serwisu Magazynauto.pl.


Wyniki Auto Lider 2023 w kategorii Minivan:

1. Renault Kangoo

2. Ford Tourneo Connect

3. Toyota Proace


Kombivany to francuska specjalność, czego od dawna dowodzą kolejne generacje Renault Kangoo. Jego najnowsze wcielenie to zestaw funkcjonalnych zalet w atrakcyjnym opakowaniu – powiedział Wojciech Jurko, redaktor naczelny „Motor” i „Auto Moto” podczas ogłaszania wyników plebiscytu.


Nowe Renault Kangoo to rodzinny kombivan, który pomieści pięć osób. Renault Kangoo oferuje wszystkie praktyczne rozwiązania: innowacyjne relingi dachowe, łatwo dostępne schowki, duży bagażnik z możliwością powiększenia do 3500 litrów dzięki płaskiej podłodze czy czternaście systemów wspomagania prowadzenia, które zwiększają bezpieczeństwo podróżujących.

Wersja dostawcza tego modelu, Renault Kangoo Van z rozwiązaniem Open Sesame by Renault (największy boczny otwór załadunkowy 1,45 m), doskonale sprawdza się w miejskiej przestrzeni, umożliwiając łatwy dostęp do transportowanego ładunku. Pojemność ładunkowa Kangoo Van wynosi od 3,3 do 3,9 m3.

Galeria

Pliki do pobrania

Pozostań w kontakcie

Śledź nas w mediach społecznościowych

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies