Komunikat Prasowy

Udostępnij

ALPINE EXPERIENCE OTWIERA SEZON 2021

• Marka Alpine oznacza dla wielu osób coś znacznie więcej niż tylko sportowy samochód. Cykl spotkań ALPINE EXPERIENCE, organizowany przez Alpine Centre Katowice, to możliwość poznania wyjątkowego auta, a także gwarancja niezapomnianych chwil w gronie pasjonatów. • ALPINE EXPERIENCE TRACK DAYS to wydarzenia, które pozwalają doświadczyć jazdy samochodem na torach wyścigowych, a ALPINE EXPERIENCE ROAD TOUR to cykl spotkań z jazdami po najciekawszych trasach i miejscach w Polsce. Wydarzenia te skierowane są do klientów i miłośników marki Alpine. • Pierwsze z takich spotkań odbyło się w marcu na torze Silesia Ring w Kamieniu Śląskim, a kolejne planowane są już w kwietniu.

Alpine Centre Katowice rozpoczęło sezon jazd na torze Silesia Ring w Kamieniu Śląskim. Było to pierwsze w tym roku spotkanie z klientami i miłośnikami marki Alpine.


Podczas spotkania swoim doświadczeniem dzielił się z uczestnikami kierowca rajdowy Michał Streer, który przekazywał wiedzę oraz prezentował swoje umiejętności prowadzenia samochodu Alpine w warunkach torowych.


Miłośnicy marki Alpine i sportowej jazdy mieli okazję doświadczyć wielu niezapomnianych chwil siedząc na fotelu pasażera i wysłuchać wskazówek rajdowego mistrza Polski, a później wykorzystać zdobyte informacje na torze już za kierownicą Alpine A110.


Kolejne spotkanie w ramach ALPINE EXPERIENCE TRACK DAY na torze planowane jest w kwietniu. Udział w wydarzeniu jest odpłatny, zainteresowanych prosimy o kontakt z Alpine Centre Katowice – Alpine Manager Adam Augustin adam.agusting@grupapietrzak.pl, tel. 662 481 867, www.katowice.alpinecars.com.


Kalendarz tych wydarzeń dostępny jest na www.katowice.alpinecars.com/wydarzenia

Galeria

Pliki do pobrania

Pozostań w kontakcie

Śledź nas w mediach społecznościowych

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies