Komunikat Prasowy

Udostępnij

Znany pisarz w legendarnym samochodzie. Szczepan Twardoch partnerem Alpine Katowice, dealera kultowej marki Alpine

• Autor bestsellerowych powieści, publicysta, scenarzysta filmowy i pasjonat motoryzacji nawiązał współpracę z Alpine Katowice – autoryzowanym salonem sprzedaży legendarnych samochodów sportowych. • Znany autor „zapisze” kolejne strony historii wyjątkowej marki, przemierzając drogi za kierownicą Alpine A110S.

Szczepan Twardoch, autor przekładany na kilkanaście języków, nagrodzony wieloma prestiżowymi nagrodami literackimi - polskimi i zagranicznymi, w tym ostatnio EBRD Literature Prize za angielski przekład bestsellerowego „Króla”, rozpoczął współpracę z Alpine Katowice, jedynym w Europie Środkowo–Wschodniej autoryzowanym salonem sprzedaży sportowych samochodów francuskiej marki Alpine. Autor bestsellerowych powieści przesiądzie się za kierownicę Alpine A110S o mocy 292 KM z kolekcji Alpine Atelier w limitowanym kolorze nadwozia - Niebieski Azur. Jest to jeden z 8 kolorów, w jakich Alpine A110 była produkowana w latach siedemdziesiątych, kiedy samochody tej marki święciły największe tryumfy w rajdach samochodowych.


Literatura i motoryzacja to dwa odrębne światy, które jak się okazuje, mogą mieć ze sobą wiele wspólnego. Kluczem do współpracy jest autentyczność – oparcie jej na wspólnych wartościach, takich jak: ambicja, odwaga, bezkompromisowość i pracowitość. To prawdziwe wartości, jakie przez lata wypracowała marka Alpine. Te same cechy uosabia jej partner, Szczepan Twardoch, który od lat wymyka się stereotypom. - Samochody Alpine posiadają autentyczne geny motorsportu, mocne serca i cudownie niską masę. Centralnie umieszczony silnik i sportowe, minimalistyczne wnętrze tylko wzmacniają ten charakter. A110S aż się prosi, aby spędzić w nim dzień na torze, albo też po prostu wybrać się na przejażdżkę bez celu krętą, górską drogą – mówi Szczepan Twardoch, pisarz, partner Alpine Katowice.


- Z mojego punktu widzenia kluczowa jest autentyczność naszej współpracy. Ani jedna, ani druga strona tego kontraktu nie musi niczego udawać, naginać rzeczywistości czy zastanawiać się nad każdym słowem. To wszystko przychodzi naturalnie, bo jest wynikiem wspólnych wartości. Historia Alpine dowodzi, że prawdziwa pasja i miłość do motoryzacji są gwarancją sukcesu nawet po latach nieistnienia. Teraz naszym autem będzie jeździł nieszablonowy pisarz, utalentowany, bezkompromisowy i odważny człowiek – wyjaśnia Mateusz Widuch, Marketing Manager Alpine Katowice.

Galeria

Pliki do pobrania

Pozostań w kontakcie

Śledź nas w mediach społecznościowych

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies