Komunikat Prasowy

Udostępnij

HIPPIE CAVIAR MOTEL, HOME WILD HOME

• Hippie Caviar Motel – nowa wizja wypadów w nieznane autorstwa Renault • Samochód koncepcyjny, zbudowany na bazie nowego Renault Kangoo E-Tech elektrycznego, jest mobilnym schronieniem dla poszukiwaczy przygód i amatorów sportów, ceniących sobie przebywanie na świeżym powietrzu. • Posiada w 100% elektryczny napęd i został zaprojektowany z wykorzystaniem materiałów pochodzących z recyklingu, co sprawia, że idealnie pasuje do spędzania czasu na łonie natury. Premiera Hippie Caviar Motel odbędzie się 19 września br. podczas targów IAA Transportation w Hanowerze.

Hippie Caviar Hotel, zbudowany na bazie modelu Trafic, został zaprezentowany przez Renault w ubiegłym roku. Zrodził się on z marzeń o ucieczce od codzienności i podziwianiu przyrody w idyllicznym otoczeniu, z zachowaniem wszystkich wygód i usług pięciogwiazdkowego hotelu.

W następstwie przyjętej strategii w lipcu ubiegłego roku do sprzedaży trafiło Nowe Renault Trafic SpaceNomad, które jest pierwszą odpowiednio wyposażoną wersją, dostępną w gamie marki.


Obecnie Renault realizuje drugi etap strategii produktowej w zakresie samochodów rekreacyjnych. Wprowadza nowy samochód koncepcyjny – Hippie Caviar Motel.


Ten van, zbudowany na bazie Nowego Kangoo L2 E-Tech elektrycznego, jest prawdziwym, wszechstronnym i dynamicznym mobilnym schronieniem dla amatorów przygód oraz sportowców spragnionych przestrzeni i silnych wrażeń.


Hippie Caviar Motel, zaprojektowany jako baza wypadowa, pozwala z łatwością przemieszczać się z miejsca na miejsce. Jego zasięg wynosi 285 km1 i potrzebuje zaledwie 30 minut ładowania akumulatora trakcyjnego, aby odzyskać 170 km1 zasięgu.


Liczne pomysłowe schowki zapewniają miejsce na przechowywanie sprzętu sportowego zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pojazdu.


Zamontowane w dachu relingi umożliwiają transport nart, pozostawiając przy tym miejsce na dach panoramiczny imponujących rozmiarów, pozwalający – po przekształceniu kanapy w wygodne pojedyncze łóżko – cieszyć się widokiem gwiazd.


Showcar Hippie Caviar Motel wpisuje się w strategię marki Renault ograniczania emisji dwutlenku węgla w całym cyklu życia pojazdu, dzięki podłodze i półkom wykonanym z korka i opon pochodzących z recyklingu oraz w 100% elektrycznemu napędowi.


Hippie Caviar Motel zostanie zaprezentowany 19 września br. na targach IAA Transportation w Hanowerze.
1 Dane w trakcie homologacji.

Galeria

Pliki do pobrania

Pozostań w kontakcie

Śledź nas w mediach społecznościowych

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies