Komunikat Prasowy

Udostępnij

DACIA W OFERCIE UP&GO Z SZYBSZĄ DOSTAWĄ SAMOCHODU

• Dacia wprowadza ofertę UP&GO na nowe modele Jogger i Duster w najwyższym poziomie wyposażenia w gamie • Oferta UP&GO z szybszą dostawą może skrócić czas oczekiwania na zamówione auto o połowę

Dacia wprowadza ofertę UP&GO na modelach Nowa Dacia Jogger w wersji SL Extreme+ i Nowa Dacia Duster w wersji Journey+. Oferta obejmie samochody już z nową identyfikacją marki. Oferta UP&GO jest dostępna od 12 stycznia br. w salonach Dacia i na stronie dacia.pl


Oferta UP AND GO


W przypadku Nowej Dacii Duster w wersji Journey+ samochód jest dostępny z napędem 4x2 w najwyższej wersji wyposażenia w gamie, które obejmuje kamerę Multiview, dostęp bezkluczykowy Keyless Entry i podgrzewane fotele. Klient otrzymuje w pełni wyposażaną wersję samochodu, pozostaje wybrać kolor i rodzaj silnika. Do wyboru jest 6 kolorów metalik lub kolory specjalne i 2 silniki: ECO-G 100 i TCe 130. Nowa Dacia Duster w ofercie specjalnej z wyposażeniem Journey+ z silnikiem ECO-G 100 jest dostępna w cenie 89 850 zł, zawiera dodatkowe wyposażenie i lakier metalizowany. Nowa Dacia Duster w wersji Journey+ z silnikiem TCe 130 jest dostępna w cenie 97 300 zł.


Nowa Dacia Jogger w ofercie specjalnej została oparta na poziomie wersji SL Extreme+ ze wszystkimi opcjami, obejmuje pakiet Media NAV, pakiet Comfort Premium oraz podgrzewane fotele w standardzie. Klienci mają do wyboru również 6 kolorów metalik lub kolory specjalne, oferta została oparta na 2 silnikach: ECO-G 100 i TCe 110.


Cena Nowej Dacii Jogger 7-miejscowej SL Extreme+ z silnikiem ECO-G 100 wynosi 101 200 zł, zawiera dodatkowe wyposażenie i lakier metalizowany, 7-miejscowy Jogger z silnikiem TCe 110 jest dostępny w cenie 103 700 zł.

Galeria

Pliki do pobrania

Pozostań w kontakcie

Śledź nas w mediach społecznościowych

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies