Komunikat Prasowy

Udostępnij

RENAULT CAPTUR ZWYCIĘZCĄ W KATEGORII SPECJALNEJ THE BEST OF MOTO 2023

Głosami czytelników Moto.pl Renault Captur zostało zwycięzcą kategorii specjalnej „Mały samochód dla aktywnych” w plebiscycie The Best of Moto 2023.

Kategorie specjalne to szczególna część plebiscytu The Best of Moto, ponieważ liczą się w niej tylko głosy czytelników Moto.pl. W tym roku, czytelnicy głosowali i wybierali Samochody Roku w czternastu kategoriach specjalnych. Głosowali nie tylko na samochody, wśród czternastu kategorii znalazły się też kategorie Influencer Roku, a także gadżet motoryzacyjny roku. W tegorocznej edycji plebiscytu pojawiły się również zupełnie nowe kategorie Samochody Dostawcze oraz dwie kategorie dla miłośników skuterów i motocykli.

Kategoria: Mały samochód dla aktywnych

Rewolucję w motoryzacji widać także w samochodach segmentu B. Nie tylko stają się coraz większe, ale także coraz bardziej nowatorskie. W nowych modelach pojawiają się najnowsze rozwiązania technologiczne, które dotąd w tej wielkości pojazdach były niedostępne. Dlatego w tej kategorii można oddawać głos na coraz ciekawsze pojazdy (m.in. crossovery) segmentu B i te zahaczające o segment C.

Renault Captur zostało zwycięzcą kategorii specjalnej "Mały samochód dla aktywnych".


Organizatorem plebiscytu The Best of Moto jest Moto.pl.Galeria

Pliki do pobrania

Pozostań w kontakcie

Śledź nas w mediach społecznościowych

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies