Komunikat Prasowy

Udostępnij

Auto Fus Group dołącza do dealerów Grupy Renault w Białymstoku

• Auto Fus Group dołącza do sieci koncesjonerów marek Renault i Dacia.

• Niemal 1000 m2 powierzchni wystawienniczej, dedykowani doradcy, pełna obsługa marek Renault i Dacia od stycznia br. w salonie zlokalizowanym 15 min od centrum Białegostoku.

Nowy dealer będzie zajmował się obsługą zarówno samochodów osobowych, jak i dostawczych. Salon Auto Fus Group, mieszczący się 15 min od centrum Białegostoku, zaproponuje klientom pełną ofertę marek Renault i Dacia, jak również obsługę posprzedażną wraz z pakietem usług finansowych i ubezpieczeniowych.


Jest to powrót firmy Auto Fus do grona przedstawicieli Grupy Renault. Zawsze, nawet w czasach, kiedy nie łączyły nas interesy, podziwialiśmy prowadzenie biznesu przez Grupę Renault, dlatego bardzo cieszymy się na ponowną współpracę. Zamierzamy do niej wnieść nasze doświadczenie i zaangażowanie, a także wypracowaną przez kilkadziesiąt lat kulturę współpracy z klientami, którą dostosujemy do wymogów i standardów Renault i Dacii – powiedział Tomasz Fus, wspólnik w Auto Fus Group. – Podlaski rynek jest dla nas bardzo ważny. Zdążyliśmy się na nim zadomowić i zdobyć zaufanie lokalnych mieszkańców oraz firm. Jest to dla nas dobra baza na start oferty nowych marek, w które bardzo wierzymy.


Obecnie salon Renault i Dacii należący do Auto Fus dysponuje powierzchnią wystawienniczą niemal 1000 m2 oraz dedykowanym zespołem 15 doradców i 12 stanowiskami serwisowymi. Auto Fus Group jeszcze w tym roku planuje rozpoczęcie budowy w Białymstoku oddzielnego serwisu do obsługi samochodów dostawczych Renault. Kompleks miałby zapewnić dodatkowe stanowiska serwisowe i rozwój usług blacharsko-lakierniczych.


To bardzo dobry znak dla naszych marek, powiększa się sieć autoryzowanych partnerów Grupy Renault. Cieszymy się, że dołącza do nas partner handlowy z tak dużym doświadczeniem, spełniający najwyższe standardy obsługi. Rozwój sieci jest dla nas niezwykle ważny i stanowi odzwierciedlenie zapotrzebowania lokalnych rynków, szczególnie że następuje to w roku wprowadzania wielu nowości produktowych, tak po stronie Renault, jak i Dacii – mówi Tomasz Mróz, Dyrektor Wykonawczy Grupy Renault w Polsce i krajach bałtyckich.


Tym samym Auto Fus Group z salonem Porosły Kolonia 1K dołącza do przedstawicieli Grupy Renault w Białymstoku, których reprezentantem jest także firma PHUP Motozbyt Sp. z o.o., oferująca samochody oraz serwis Renault i Dacia przy ul. Narodowych Sił Zbrojnych 19B w Białymstoku, jak również usługi serwisowe obu marek przy ul. Poleskiej 61 w Białymstoku.

Galeria

Pliki do pobrania

Pozostań w kontakcie

Śledź nas w mediach społecznościowych

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies