Komunikat Prasowy

Udostępnij

WYSTARTUJ Z NOWĄ DACIĄ W NOWEJ OFERCIE KREDYTOWEJ DACIA FLEX

• Dacia jeszcze bardziej wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientów i wprowadza Dacia Flex, nową elastyczną ofertę kredytową w ramach programu Smart Start.

• Klienci mogą teraz zamówić Dacię Duster, wybierając z samochodów dostępnych od ręki, a później wymienić ją na nowy model Dustera, który pojawi się w sprzedaży w marcu.


Oferta jest skierowana do tych, którzy chcą kupić Dustera, ale zastanawiają się, czy nie poczekać na nową generację modelu. W programie Dacia Flex mogą oni nabyć auto dostępne od ręki i wymienić je na Nowego Dustera, gdy ten będzie już w sprzedaży w salonach w Polsce.


Dzięki programowi Smart Start klienci mogą wyjechać z salonu nową Dacią z wyjątkowo niską ratą i bez wpłaty własnej. Proponowany okres finansowania to od 2 do 5 lat. Stała stopa oprocentowania gwarantuje niezmienną wysokość raty przez okres finansowania. Tym, co wyróżnia program Smart Start, jest jego elastyczność. Klienci mają bowiem możliwość wcześniejszego zakończenia umowy kredytowej i po wcześniejszym porozumieniu z dealerem mogą wcześniej odsprzedać swój samochód, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. W programie Smart Start można skorzystać z dodatkowych usług, na przykład pakietu przeglądów z przedłużoną gwarancją.


Teraz w ramach programu Smart Start Dacia oferuje nową elastyczną możliwość Dacia Flex, dedykowaną dla modelu Dacia Duster zakupionego na okres 2 lat, z niską wpłatą własną. Dacia Flex jeszcze bardziej ułatwia klientom skorzystanie z oferty promocyjnej i nabycie nowego samochodu Duster dostępnego od ręki. Klienci, którzy zdecydują się na zakup Dustera teraz, będą mieli możliwość odsprzedaży auta i wymiany go na nowy model, jak tylko pojawi się w salonach.


Przykładowa wysokość raty miesięcznej dla Dacii Duster z rocznika produkcji 2024 to 1 118 zł (RRSO=11,26%) przy następujących parametrach:

• samochód w wersji Expression ECO-G 100 MY23

• finansowanie przy cenie samochodu 83 800 zł brutto

- okres finansowania: 25 miesięcy

- wkład własny klienta: 5 000 zł

- dopłata importera do wkładu własnego: 5,00% (4 190 zł)

- roczny limit kilometrów: 15 000 km

- ubezpieczenie: 1.99%


https://www.dacia.pl/finansowanie/oferta-finansowa.html


W przypadku auta z rocznika 2023, od ceny katalogowej powyższej wersji należy odjąć rabat 3900 zł oraz 3% w ramach dopłaty importera do wkładu własnego (zamiast 5%), zgodnie z nową ofertą obowiązującą od stycznia 2024 roku.


Dacia sprzedała w Polsce od 2004 roku ponad 250 tysięcy samochodów. W 2023 roku była jedną z marek najlepiej utrzymujących swoją wartość.


Dacia nieustannie dąży do jak najlepszego dostosowania swojej oferty w sposób, który najlepiej rezonuje z oczekiwaniami klientów. Propozycja Dacii obejmuje fabryczną instalację LPG, 2-letnie pakiety ochrony pogwarancyjnej, pakiety przeglądów, promocyjne ubezpieczenie oraz promocyjne finansowanie.

Galeria

Pliki do pobrania

Pozostań w kontakcie

Śledź nas w mediach społecznościowych

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies